fbpx

תלמידים משתפים

“סיימתי את סדנת המיינדפולנס עם רויטל ואני רוצה לשתף ולהמליץ. כמורה ליוגה שמתרגלת ומלמדת למעלה מעשרים שנים יוגה ומדיטציה , הסדנה העשירה לי את זווית ההתבוננות , העמיקה את הקשר עם התודעה וההכרה. המיינדפולנס בשיטה שרויטל מלמדת מקנה כלים פשוטים לתרגול המדיטציה ולא רק למי שמתרגל יוגה.
רויטל מעבירה את הסדנה באהבה, קבלה והמון מקצועיות.
תודה לך ומאחלת לך שתמשיכי להשפיע על עוד אנשים ומתרגלים.”
מרב אשכנזי

5/5

“הסדנה החשובה ביותר שעשיתי בחיי!!
הכלים שקיבלתי מרויטל ,הדרכים ליישומם והתרגול שינו לי את דרך המחשבה.
ממליצה בחום גם על האימון האישי
שהעצים את החוויה ופתח עבורי עולם חדש ומעניין!!”
ליאת שילה

5/5

“המון תודה על הסדנה, היה מעולה!
נרשמתי לסדנה ברגשות מעורבים ולשמחתי הסדנה העשירה ומילאה אותי ואני מרגישה שההשתתפות הייתה בהחלט מועילה.
כמובן שאני מאוד ממליצה על הסדנה”
מיכל

5/5

“היי רויטל,
רציתי לשתף אותך במשהו חזק מאוד שחוויתי אתמול.
אתמול בלילה חוויתי מעין התקף חרדה, זה קורה לי לעתים רחוקות מאוד, אולי פעם בחצי שנה, שלפני השינה אני מרגישה מעין פחד מוות.
עד אתמול לא מצאתי אף דרך להתמודד עם זה ובפעמים הקודמות מה שקרה זה שנשארתי ערה עד הבוקר אחוזת בעטה.
אתמול יישמתי את מה שלמדתי בסדנה….
זה חלף כמו גל, ממש תוך כמה דקות. פעם ראשונה שהצלחתי ליישם מיינדפולנס.
הרגשתי שליטה על עצמי וזה היה מאוד חזק עבורי.
כל כך חזק שאפילו לא זכרתי את זה כשהתעוררתי, רק עכשיו פתאום זה עלה לי.
תודה רבה על התהליך הזה, הוא היה שווה ולו רק עבור הרגע הזה.
בהמון הערכה והוכרת תודה אמתית מכל הלב”
מאי

5/5

“כמורה ליוגה אינטגרטיבית ונשית, המדיטציה הייתה חסרה לי בתרגול ובחיים בכלל! עכשיו אני מרגישה כמה היא חשובה ונפלאה!
ממליצה בחום על הסדנה של רויטל!”
זוהר בן דוד

5/5

“היי רויטל, רציתי לשתף אותך במשהו חזק מאוד שחוויתי אתמול. אתמול בלילה חוויתי מעין התקף חרדה, זה קורה לי לעתים רחוקות מאוד, אולי פעם בחצי שנה, שלפני השינה אני מרגישה מעין פחד מוות. עד אתמול לא מצאתי אף דרך להתמודד עם זה ובפעמים הקודמות מה שקרה זה שנשארתי ערה עד הבוקר אחוזת בעטה. אתמול נתתי לפחד להיות….זה חלף כמו גל, ממש תוך כמה דקות. פעם ראשונה שהצלחתי ליישם מיינדפולנס. הרגשתי שליטה על עצמי וזה היה מאוד חזק עבורי. כל כך חזק שאפילו לא זכרתי את זה כשהתעוררתי, רק עכשיו פתאום זה עלה לי. תודה רבה על התהליך הזה, הוא היה שווה ולו רק עבור הרגע הזה. בהמון הערכה והוכרת תודה אמתית מכל הלב. ”
מ.

5/5

“רויטל היקרה, קורס מיינדפולנס אתך הוא חוויה פוקחת עיניים. ברגישותך הרבה את מאפשרת לנו ללמוד דבר חדש ולא מוכר, גישה של חיים שיש בה התעוררות לרגע הזה, וקבלה בחמלה של מה שקיים. נפתח לי פתח לעולם רגוע הרבה יותר, בו השליטה שלי על חווית החיים שלי גדלה וגדלה מיום ליום. את נדיבה ביותר, ולבך פתוח לקבל כל אחד עם מה שהוא מביא אתו. את אמתית וכנה, לא מהססת לשתף בגובה העיניים בסיפורים מהחיים שלך והדרכים שבהן את מתמודדת אתם. את מורה אמתית, עם רצון עז לעזור לאחרים ולהעביר את מה שאת יודעת. כל זה יוצר אוירה נעימה בשיעור, בה כל אחד מוצא את עצמו ומוכן לשתף את האחרים. תודה שליווית אותי בחלק זה של המסע שלי.”
יסכה אדלר

5/5

הסדנא שעברתי עם רויטל, מלווה אותי כבר כמה חודשים. הסדנא עברתי תהליך מדהים שנתן לי כלים לחיים,
וכעת אני מרגישה שיכולה להתמודד עם הכל ובעיקר עם אי ודאות מתח וחרדה. הכל עובר ואלה גלים ששוטפים וממשיכים, חשוב להכיר ולחיות את המציאות האמיתית שלנו ולדעת לחוות את החיים. ממליצה בחום!❤️
עופר פורת

5/5

עברתי את הקורס מיינדפולנס אצל רויטל ממש לא מזמן. רויטל מקסימה,סובלנית ומדהימה ביחסי האנוש שלה ובהסברת הידע הרחב שלה. הקורס היה מהנה, אווירה ביתית וחמה, רכשתי ידע וכלים בזכות רויטל. ממליצה בחום על הקורס, נותן זווית חדשה על החיים 🙂
מרים פקין

5/5

ממליצה על הקורס! מספק הבנה והטמעה של יסודות מיינדפולנס. רויטל מדהימה ברגישותה וביכולת לתת תשומת לב לכולם ולהקרין שלווה והבנה של מהות המיינדפולנס נהניתי מכל שעור וחיכיתי כל שבוע למפגש הבא. מרתק ומדהים להבין וללמוד שיטה משנת חיים, ממליצה בחום
לילך ציפורי

5/5

רויטל פתחה עבורי את הדלת לחיים מודעים וטובים יותר בהנגשת תרגול המיינדפולנס. מה שאני אוהבת אצלה זה בעיקר את האותנטיות והתחושה שהיא מלמדת מכל הלב, ובגובה העיניים שיטה שמביאה לשינוי אמיתי.

5/5

עשיתי אצל רויטל קורס מיינדפולנס ומאז אני משתתפת במפגשי תרגול פעם בשבוע אצלה בסטודיו. בקורס רכשתי כלים להתמודדות עם מתח, לחץ, כעס ועוד מצבים שפחות נעימים בחיים. הקורס שינה את הגישה שלי למציאות הקיימת והכניס לי הרבה שלווה ורוגע לחיים, הרבה בזכות רויטל עצמה!! רויטל קשובה, נעימה, מקבלת ואוהבת!תודה רויטל 🙂
מוריה חתוכה

5/5

באפריל האחרון השתתפתי בקבוצה של מיינדפולנס בניצוחה של רויטל המדהימה , עשרה מפגשים שונים מגוונים מלאים בריגושים , הקבוצה היתה איכותית ביותר ורויטל שהיתה קשובה וכמובן שהנחתה את המפגש ברמה מרשימה ,הרבה מדיטציה שיחות ועוד הפתעות. אני אישית עברתי תהליך במסע המדהים הזה שמכוון לשינוי בחיי היום יום שלי ..תודה לרויטל המדהימה ולכל חברי הקבוצה 🙏”
נינה קזאנטיני

5/5

רויטל, בעבר לא יכולתי להיכנס למכשיר MRI עקב פחדים וחרדות. לאחר תרגול של מספר חודשים הצלחתי לעבור בדיקה שלמה בזכותך! המחשת לי ולעוד רבים עד כמה מדיטציה יכולה לסייע לנו ביום יום. עשית זאת בדרכך הלבבית והמכילה שכללה תרגולים, סיפורים אישיים והתמודדות עם סיטואציות מורכבות ביום יום. ממליץ בכל פה על סדנה עם רויטל!!!
דורון

5/5

רויטל היקרה, תודה על קורס שהעברת בהמון רגישות וטוב לב. למדתי המון על חמלה, אהבה עצמית וניהול של הדחפים שלי. הקורס שעברתי אצלך הפיל אצלי המון אסימונים. הגדרת לי במילים דברים שלא ידעתי להסביר לעצמי ולמדתי המון על רגשות, איך הם באים, ואיך לא להיסחף איתם. המון תודה, אני מאמינה שאמשיך לבוא לחיזוק מדי פעם.
שלי פורת

5/5

הקורס מצויין ומועבר בצורה מעניינת ומקרבת. רויטל מאפשרת לכל אחד/ת להכיר את עולם ״תשומת הלב״ באופן מסקרן מחבק ובגובה העיניים. בקיצור מומלץ מאד.
שי בן דרור

5/5

הי רויטל, קשה להעביר בכמה מילים את כל מה שאת נתת לי ונותנת כל שיעור או סדנה שאני עוברת אצלך. אני רוצה להודות לך פה לפני כולם על הכל. את מדהימה , מקצועית ומעוררת השראה. מורה בחסד עליון ומדריכה רוחנית נפלאה . קורס מיינדפולנס היה מאוד משמעותי בשבילי ואין ספק שהוא עוזר ויעזור לי תמיד . אז המון תודה . את מנטור שלי לתמיד.
חגית גורן

5/5

“הסדנה התניעה אצלי מודעות לאופן בו התמודדתי עם קשיים ומתחים דרך אכילה בולמוסית, והכלים שלמדתי מרויטל מאפשרים לי בכל פעם מחדש להימנע מכך. התרגול גם מאיר תובנות שמקדמות אותי בתחומים שונים בחיי ומאפשרות לי חקירה מודעת ובונה שיוצרת הרגלים חדשים. אני כותבת את המלצתי על הסדנה בכל לב כמלמדת כלים לשיפור משמעותי באיכות החיים וכהתחלה לדרך חדשה להתמודדות עם אתגרים קטנים כגדולים.”
ש.א.

5/5

תודה רבה לך על ההרשמה!
הצעות לחופשות נוספות נמצאות אצלך בתיבת המייל.
אם אינך רואה,
 היא כניראה בתיקיית קידומי מכירות / ספאם.
יש לגרור את המייל לתיבה הראשית ולהתחיל ליהנות!