fbpx

חופשות וסדנאות יוגה ומדיטציה
בארץ ובעולם

טיולי יוגה ומיינדפולנס

טיול יוגה והליכה
בשוויץ

4-8 ליולי 2024

טיולי יוגה ואופניים
בחו"ל

2024

ריטריט יוגה
בעין גדי, ים המלח

28-30 לנובמבר 2024

סדנאות יוגה ומדיטציה

תרגול יוגה ומיינדפולנס מכניסים איזון לחיינו בכל הרבדים –  גופנית, רגשית ומנטלית.
הגוף מתחזק ומתגמש, השקט הפנימי מתרחב והחיים הופכים לרגועים וחיוניים יותר. מחקרים מוכיחים את היעילות של תרגול היוגה ומדיטציה לבריאות הגופנית והנפשית שלנו וכדרך חיים שמשפרת פלאים את איכות חיינו. יוגה ומדיטציה כתרגול שבועי קבוע תומכים בשלווה ובריאות הגוף והנפש שלנו עם כל משימות החיים.
עם זאת, אנו לא תמיד מוצאים את הזמן להכניס תרגול קבוע לשגרת החיים העמוסה. יש תקופות שאנו יוצאים משגרת התרגול הקבועה ואנו זקוקים לדחיפה.
ישנם גם זמנים שאנו מוצפים, שחוקים וכמהים לחופש אמיתי ומנוחה,
וחלקנו מעוניינים בחופשה עם ערך מוסף של בריאות ושמחה.
כל אלה ועוד מקבלים מענה בחופשות וסדנאות יוגה ומדיטציה בארץ ובעולם.

בסדנאות יוגה ומדיטציה בארץ ובעולם, יוצאים למספר ימים לטבע, לנוח ולספוג את השקט והחיוניות שקיימים בו.
התוספת המדויקת של תנועה, נשימה והקשבה, מעניקים לנו שחרור מעומס רגשי שהצטבר בנו ופותחים אותנו למלאות ושלווה.
זו הזנה אמיתית לגוף והנשמה.
חופשות וסדנאות יוגה ומדיטציה מעצימים את החופש הפנימי והגופני, הראש מתנקה, הגוף משתחרר והלב נפתח לרווחה.
חופשות היוגה מעניקות לנו פסק זמן איכותי כדי להיטען מחדש ולהתמלא ברוגע, חיוניות ואהבה.
סדנאות יוגה הן הזדמנות נפלאה להכיר ולהעמיק ביוגה ומדיטציה ולהתפתח גופנית ונפשית, דרך נפלאה להעלות את רמת השלווה והחיוניות בחיינו.

מה היתרון של חופשות יוגה ומדיטציה?

סדנאות יוגה הן הזדמנות נפלאה להכיר ולהעמיק ביוגה ומדיטציה ולהתפתח גופנית ונפשית.
זו דרך נפלאה להעלות את רמת השלווה והחיוניות בחיינו. 

חופשות היוגה מעניקות לנו פסק זמן איכותי להתנתק, להיטען מחדש ולהתמלא ברוגע, חיוניות ואהבה.
חופשות וסדנאות יוגה ומדיטציה נותנות 'בוסט' של חופש פנימי וגופני.
הראש מתנקה, הגוף משתחרר והלב נפתח לרווחה.

היי
נעים להכיר

שמי רויטל לירון, אדם שרוצה לחיות טוב, באושר באהבה שמחה ושלווה, כמו כולם. רוצה חופש והגשמה. 

כבר מילדות חיפשתי את ההרגשה הזו מבלי לדעת, וזו הפכה להיות המשאלה שלי.  
זה התחיל עם הגוף דרך כושר ותזונה, שבסופו של דבר הובילו אותי למפגש עם היוגה.  
תרגול היוגה העניק לי שמחת חיים ושלווה ויכולתי לחוות את השפעתו הגדולה על הגוף והתודעה.

התעוררה בי השאלה איך ניתן לחוות את ה"יוגה" בחיי היום יום שלי, בעיקר ברגעים קשים, כשהדברים לא קורים כמו שאני רוצה.

התשובה הגיעה דרך לימודי בודהיזם, מיינדפולנס, תרגולי מדיטציה וחקירה שונים. עם הזמן הבנתי שחוויית חיינו היא מצב התודעה. 
השלווה, השמחה, החכמה והאהבה נובעים מתודעה ערה, פתוחה וחומלת.
התוודעתי לסוד הגדול – גם את התודעה ניתן לאמן. 
זה מה שאני מלמדת היום, להיפתח לחיים שלווים, חיוניים ומסופקים דרך אימון הגוף והתודעה.
 

מה מיוחד בסדנאות היוגה שלי

מניסיוני העשיר בהנחיית סדנאות אני רואה את היתרון האדיר בשילוב תנועה, נשימה, טבע וחברה. זהו שילוב מנצח לבריאות ואיכות חיים שבאים לידי ביטוי בחופשות  יוגה והמדיטציה שלי.
יוגה היא חיבור. בחופשת היוגה שלי אני מעמיקה בחיבור לעצמנו, לגוף, לטבע, לשקט, לשמחה ולחברה.
מעבר לתרגול יוגה ומיינדפולנס, הסדנאות שלי עשירות בתוכן המסביר ומעמיק בדרך היוגה והמיינדפולנס, דיוק במינון התרגולים, תוספת של טיולים בטבע, מנוחה, ספא, אוכל מזין וחברה טובה.

המשאלה שלי היא להעניק לך מעטפת שלמה לחוויה של בריאות, חופש, שלווה ושמחה.
האישיות החברותית, והניסיון הרב שלי מאפשרים לי ליצור קשר אישי עם כל אחד ואחת ולהתאים את התרגולים לכל יכולת ורמה, המאפשרים התפתחות אישית לאורך הסדנה. הסדנאות מתקיימות בארץ ובחו"ל ולכל סדנה הייחוד שלה, חופשות יוגה ומדיטציה בדגש על תנועה, נשימה, טבע וחברה.

ריטריט יוגה ומיינדפולנס בעין גדי, ים המלח
סוף שבוע של  אושר סיפוק ושלווה, כולל תרגולי יוגה מדיטציה, סדנאות העמקה, טיולים, מנוחה וספא

טיול אופניים, יוגה ומיינדפולנס באיטליה
חוויה אקטיבית, משחררת ומרגיעה. שילוב של רכיבה רגועה על אופניים במרחבי טבע ירוקים עם תרגול יוגה שפותח ומשחרר את הגוף ומיינדפולנס שמחבר רותנו לחושים.

טיול אופניים יוגה ומיינדפולנס באוסטריה
חמישה ימים של אושר שיחרור ושימחה. טיול אופניים מתגלגל בנופים קסומים עם עצירות ביניים לתרגול מיינדפולנס בטבע שיחות ושחרור הגוף בתרגולי יוגה.

טיול אופניים יוגה ומיינדפולנס בשוויץ 
שישה ימים של שחרור, רוגע ושימחה. כל בוקר פותחים עם תרגול יוגה מרענן וממשיכים בטיול אופניים מתגלגל בנופים קסומים עם עצירות ביניים ללימוד ותרגול מיינדפולנס בטבע.  

טיול הליכה יוגה ומיינדפולנס באפנצל, שוויץ
נטייל באוויר הצלול בנופים עוצרי נשימה, מרחבים של כרי דשא מוריקים ברקע הרי האלפים הנשגבים, אפופים בשקט טבעי וצלצולי פעמונים. נתרגל מדיטציית מיינדפולנס להעצמת החוויה ונשחרר את הגוף ביוגה רכה. נתחבר לעצמנו בתנועה ונשימה להזנת הגוף והנשמה.

חופשת יוגה פסטורלית בצפון

סופ"ש של חופש טבע ושלווה. תרגולי יוגה ומיינדפולנס משולבים בטיולים בנהר הירדן והבניאס, סדנאות העמקה, ספא מפנק ואוכל מזין.

ריטריט יוגה בקפריסין
חמישה ימים של חופש, בריאות, ושלווה. תרגולי יוגה ומיינדפולנס, טיפולי ספא במי מעיינות טבעיים טיולים בטבע וסדנאות מדיטציה להעמקה.

 

כל הסדנאות וחופשות היוגה והמדיטציה מתוכננות עד הפרטים הקטנים. ניסיון, ידע מקצועי ויחס אישי להתפתחות אישית הוליסטית, לחוויית רוגע בריאות ושימחה.

משתתפים מספרים

חזרתי עכשיו מסוף שבוע של יוגה, מיינדפולנס ומדיטציה עם רויטל המדהימה. חייבת לציין שסוף השבוע הזה היה מעל ומעבר למצופה. מעבר לתרגולים המקצועיים, ליחס האישי ולאווירה המדהימה, קבלנו סיורים מרתקים, נופים עוצרי נשימה וחוויה מעוררת לכל החושים. ממליצה בחום להתנסות בחוויה הזו, אני משפחתי ואני כבר מחכים לפעם הבאה. תודה לכם רויטל, יונתן, רוני, יהודה וכל מי שהיה אחראי על סוף השבוע המושלם הזה🙏
אתי מוסלי
בקשב, בפתיחות ובסבלנות רויטל מלמדת את דרך .היוגה, המיינדפולנס והמדיטציה, החל מהיסודות אחרי 11 שנים של שיעורי יוגה בסטודיו, היתה לי חוויה נפלאה ומרגיעה בסדנת יוגה של 3 ימים. רויטל איזנה באופן מושלם בין הלבד לקבוצה, בין אימונים להרצאות ובין הגוף לנפש. נפלאה! תודה רבה על ההזדמנות לצלול ולהתפתח.
דגנית אשד פרישקו
"רויטל יקרה, תודה על המאמץ שאת עושה לארגן שוב סדנא בעין גדי. אני כבר מחכה שוב לפסק הזמן שייצרת עבורנו, שהיה שילוב מנצח של מקום יפיפה בהדרו ובפשטותו, תירגולים חוזרים במידה נכונה ואווירה נעימה בין כל המשתתפים. אני כבר סקרנית לראות ולחוות אילו עוד "סוכריות" את מתכננת לנו, (לא שוכחת את הטיפוס לזריחה מול ים המלח) ואני גם מתכוונת לנצל יותר את הספא ההורס במקום. מחכה ומצפה."
נירה קרז׳נר
רוויטל יקרה מודה לך על סופש שבוע - יוגה בעין גדי . 🌿☘️🌴 הדרכה מקצועית מדוייקת ונעימה . על האווירה הרגועה עם הנוף המדברי . שיעורי היוגה והמדיטציה שהעברת בשלושת הימים היו עוצמתיים ורכים באותו הזמן. זה בדיוק הדבר שהיינו זרוקים לו בתקופה זו. את מדהימה 💕💕 ותודה לרוני המיוחדת והשיעורים נפגש בקרוב 🙏 לייק
לימור קול
נהנייתי מכל רגע, סדנא מלאת תכנים מרתקים להרחבת התודעה, הקשר עם הגוף נפש והשגת רוגע ואיזון גופני ומנטלי. שיעורי היוגה דייקו אותי, והמדיטציות לקולה המרגיע של רויטל הנחו אותי לשקט נפשי וחיבור עמוק. זכיתי להכיר אנשים טובים וסקרנית לגלות עוד ועוד בנושאים שנלמדו. ממליצה בחום! לייק
יפעת אלמדו
נהנייתי מכל רגע, סדנא מלאת תכנים מרתקים להרחבת התודעה, הקשר עם הגוף נפש והשגת רוגע ואיזון גופני ומנטלי. שיעורי היוגה דייקו אותי, והמדיטציות לקולה המרגיע של רויטל הנחו אותי לשקט נפשי וחיבור עמוק. זכיתי להכיר אנשים טובים וסקרנית לגלות עוד ועוד בנושאים שנלמדו. ממליצה בחום! לייק
עידית אהל
השתתפתי בסופש האחרון בסדנת יוגה ומיינדפולנס עם רויטל. היה מדהים! רויטל מעבירה את הסדנה באופן חוויתי, מלמד, מעשיר ומקצועי. התרגול היה מעולה וגם הסדנאות היה סופ״ש חוויתי ומלמד ממליצה בחום לייק
גלית גל
סדנה מדהימה!! חוויה ייחודית שילוב של יוגה אשטנגה ותרגול מדיטציה מה שאני הכי אוהבת הכל באופן מקצועי איכותי ונעים ע"י רביטל ורוני ובמקום שנראה כמו גן עדן חזרתי מאושרת💫 לייק
ורד דו
"חופשת היוגה בעין גדי-מדהימה, מלבד הגיבוש היא איפשרה לחוש את הגוף משוחרר, מאוהב ומלא אנרגיות שמתמזגות עם הנוף עוצר הנשימה….:"
מיכל שמר
זו חופשה עם תוכן באחד המקומות היפים בארץ זה השילוב בין היוגה, המדיטציות, הספא הכיף והמנוחה, ובעיקר האנשים! הפכנו למשפחה .
נירית שגיא

אשטנגה יוגה אונליין התוכנית המלאה !

לתרגל בזמן והנוחות שלך וברמה המתאימה לך !

למידע נוסף מלאו פרטים

מלאו פרטים וקבלו הטבה לסדנאות וחופשות יוגה ומיינדפולנס בארץ ובחו"ל

שלב ראשון הסתיים 50%

תודה רבה לך על ההרשמה!
הצעות לחופשות נוספות נמצאות אצלך בתיבת המייל.
אם אינך רואה,
 היא כניראה בתיקיית קידומי מכירות / ספאם.
יש לגרור את המייל לתיבה הראשית ולהתחיל ליהנות!